O nás

MMC – Minnesota method center je léčebna a zároveň nestátní anonymní zařízení hotelového typu pro muže i ženy s 28 – denním programem pro regeneraci a odvykání.

“Sám jsem si nemocí prošel a intenzivně ji studoval, ale psychiatrické léčebny jsem „ nedával“ a tak jsem hledal odborníky tam, kde lidem pomáhají ve větší míře a s vyšší účinností. Například klinika St. Gregory v Minnesotě a Dr. Woronowicz z Waršavského AKMED. “

Miroslav Maštera

Kdo jsou naši klienti?

Naši klienti jsou převážně manažeři, ředitelé firem, lidé ze show businessu, právníci, učitelé, lidé s vysokým pracovním tempem a tlakem na výkon, lidé pod velkým stresem  odhodlaní vzít život do svých rukou. Specializujeme se na klientelu, která vyžaduje nadstandardní přístup, individuální řešení na míru a diskrétnost, našimi klienty jsou i vysoce postavení cizinci ze SAE, Anglie i Ruska.

Lidé se u nás ve svém životě zastaví, podívají se co mají za sebou a jakými cestami se můžou vydat dál. Pomáháme jim najít rizikové faktory v jejich životě a definovat způsoby  jak s nimi pracovat. Hledáme spolu s vámi, kde a proč jste sešli z cesty, a jak se na ní znovu bezpečně vrátit. Klienti u nás nejsou zavření, ale mají volný pohyb a dostatečnou kontrolu. Začínají s tím, že pít nesmí a končí s tím, že pít nepotřebují.


„Cílem je nepít a být střízlivý, neztratit rodinu, děti, blízké, přátele a práci, nebo se je naučit znovu získat.“


Ing. Miroslav Maštera Ředitel | Director

Ředitel a předseda představenstva HNEDTED a.s.

PhDr. Mgr. Lucie Botorová Garant, Supervizor a Terapeut | Expert guarantor, supervisor and therapist

Rigorous Management of UP Olomouc (Psychologie) Univerzita Palackého Olomouc, Univerzita Ostrava (Psychologie)

Mgr. Markéta Petráková Lektor, Konzultant | Coach, Consultant

KBT psychoterapeutický výcvik. Univerzita Jana Amose Komenskeho, obor Andragogika.  

Mgr. Taťána Jančuková Psychologická poradkyně | Psychological Consultant

Magisterské studium andragogika na UJAK.  KBT výcvik v institutu KBT Hradec Králové Kurzy: Grafilogie, Test stromu, Základní krizová intervence

MgA. Oxana Herodesová Terapeut | Therapist

Arteterapie a artefiletika

PhDr. Mgr. Věra Scherer MBA Lektor, Konzultant | Coach, Consultant

Odborný poradce v oblasti behaviorální patologie,speciální pedagogiky a osobního rozvoje. Zkušená vysokoškolská pedagožka, lektorka, konzultantka , poradkyně a koučka pro rozvoj lidských zdrojů, komunikace, pedagogiky, etopedie, poradenství ve speciální pedagogice, behaviorální… Read more »

 

Smluvní spolupracující lékaři:

Mudr. Tomáš Němec

prim .interny nemocnice Brandýs nad/L